home    firma    sortiment    podpora    kontakt

 

orgapack

... když rozhoduje spolehlivost

 
   
           
           
PÁSKOVACÍ STROJE          
           
hutnický průmysl          
dřevařský průmysl          
stavební průmysl          
papírenský průmysl          
expedice a transport          
           
RUČNÍ PÁSKOVAČKY          
           
spoj plastové pásky sponou          
spoj plastové pásky svárem          
spoj ocelové pásky sponou          
spoj ocelové pásky bez spony          

originální příslušenství

         
           

VÁZACÍ MATERIÁL

         
           
ocelové vázací pásky          
polypropylenové vázací pásky          
polyesterové vázací pásky          
vázací spony          
           
           
           

 

Originální příslušenství k páskovačkám

  

Odvíječ plastové pásky ORA 627

Pojízdný odvíječ plastové vázací pásky je určen pro jednoduché a bezpečné odvíjení polypropylenových a polyesterových pásek. Odvíječ je vybaven brzdou otáčení a odkládacím boxem na páskovací strojek nebo vázací spony. Pozinkovaný povrch je zárukou odolnosti proti povětrnostním vlivům.

 

 
 
 

Odvíječ ocelové pásky ORA 521

Pojízdný odvíječ ocelové vázací pásky je určen pro jednoduché a bezpečné odvíjení. Odvíječ je vybaven brzdou otáčení a odkládacím boxem na páskovací strojek nebo vázací spony. Pozinkovaný povrch je zárukou odolnosti proti povětrnostním vlivům.

 

 
 
 
 

Odvíječ ocelové pásky ORA 530

Stacionární odvíječ ocelové vázací pásky usnadňuje odvíjení z těžkých cívek do kterých bývá páska navinuta. Povrch je pozinkován pro maximální odolnost.

 

 
 
 

Pérový závěs pro ruční páskovačky MZ 26-22

Pérový závěs (balancer) slouží k vyvážení hmotnosti páskovacího strojku, který je zavěšen na táhle. S balancerem namáhají těžké strojky obsluhu, tak jako kdyby strojek vážil méně než 1 Kg. Pérové závěsy se obvykle používají na páskovačky těžší než 5Kg.

 

 
 
 

Nůžky na kovovou vázací pásku JW 914

Speciální těžkotonážní kloubové nůžky slouží k snadnému odstřižení širokých ocelových vázacích pásek. Dostatečně dlouhé rukojeti, kloubový mechanismu a tvrzené ostří mimimalizují námahu na přestřižení ocelových pásek na minimum.

 

 
 
 

Nůžky na ocelovou vázací pásku JW 913

Speciální kompaktní kloubové nůžky slouží k snadnému odstřižení ocelových vázacích pásek. Pohodlné rukojeti, kloubový mechanismu a tvrzené ostří mimimalizují námahu na přestřižení ocelových pásek na minimum.

 

 
 
 

Jednotka úpravy vzduchu OR 1195.910

Jednotka úpravy vzduchu je příslušenství pro pneumatické páskovačky. Jednotka úpravy zajistí vysušení přiváděného vzduchu, přimaštění vzduchu pro mazání pneumatického nářadí a v neposlední řade i tlakovou regulaci pro ochranu strojku před velkým nebo nízkým tlakem.

 

 
 
 

Páskovací pracoviště ORGAPACK

Zaváděcí rám je určen k zavádění plastové pásky (polypropylenové nebo polyesterové) nebo ocelové vázací pásky kolem produktu při ručním páskování. Zaváděcí rám je upravován dle potřeb zákazníka pro páskovačky různých typů. Obvaděč pásky může pracovat na elektrickém nebo pneumatickém principu. Sestava se skládá z balanceru vyvažujícího strojek, ze zaváděcího rámu, odvíječe vázací pásky, ramena pro zavěšení páskovacího strojku.

 
 

 

 
 
 
 
 

Copyright 2020 KUDA PACKAGING - servis a prodej - páskovačky  ORGAPACK v ČR a SR